Poziome logo firmy pielęgnacja terenów zieleni

O firmie

Przycisk zobacz więcej ze strzałką w dół

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem specjalistów doświadczonych we wszelkich aspektach związanych z ogrodnictwem i pielęgnacją obszarów zieleni w mieście. Oferujemy usługi ogrodnicze w zakresie utrzymania parków i kwietników, wycinania, sadzenia, pielęgnacji drzew oraz krzewów i wiele innych.

Kilka słów o firmie

Nazwa Pielęgnacja Terenów Zieleni to kwintesencja tego, czym się zajmujemy. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży. Przez ten czas zdobyliśmy wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam na profesjonalne i skuteczne dbanie o tereny zielone. Trzy kluczowe cechy, które mogą nas zdefiniować to:
  • Kompetencja - nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów posiada niezbędną wiedzę, którą poszerza każdego dnia.
  • Doświadczenie - działamy nieprzerwanie w branży ogrodniczej od 1993. Te lata pozwoliły nam zdobyć praktyczne doświadczenie, co ułatwia sprawne wykonywanie powierzonych zadań.
  • Dbałość o jakość - świadczymy usługi z najwyższą starannością i precyzją, z zachowaniem najlepszych praktyk i standardów branży.
Informacje o firmie usługi ogrodnicze
Kompetencja
Zespół wykwalifikowanych pracowników
Doświadczenie
Istniejemy na rynku od 1993 roku
Jakość
Wysoka jakość wykonywanych usług

Sprawdź nasz zakres usług 

Jesteśmy w stanie zapewnić swoim klientom usługi na najwyższym poziomie, a także dostarczać im wiedzy i porad dotyczących pielęgnacji zieleni miejskiej. Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozwól na utrzymanie terenu zielonego w najlepszym stanie.
zobacz ofertę

Więcej informacji o firmie

Nasza praca polega na regularnym utrzymywaniu i konserwowaniu terenów zieleni, takich jak parki, ogrody, skwery i inne, aby zachować ich atrakcyjność i zdrowie. Uważamy, że zadbane obszary naturalne w mieście są niezmiernie ważne i poprawiają jakość życia mieszkańców. Stanowią bowiem miejsce rekreacji i wypoczynku dla ludzi, którzy często żyją w ciągłym biegu, natłoku hałasu i zanieczyszczenia. Pielęgnacja obszarów zielni ponadto zdecydowanie poprawia wygląd i wizerunek miasta, a to z kolei może przyciągać turystów i inwestorów.

Pielęgnujemy obszary zielone od 1993 roku

Nasze usługi obejmują działania takie jak: sadzenie roślin, zakładanie, koszenie i pielęgnacja trawników, przycinanie drzew i krzewów, grabienie liści, nawadnianie gleby, oprysk na chwasty. Naszym celem jest zapewnienie odpowiedniej jakości środowiska dla roślin i ich ochrona przed czynnikami negatywnymi. Dążymy do tego, by pielęgnowane przez nas obszary zielone, mogły jak najdłużej cieszyć swoim pięknym wyglądem, przy równoczesnym zapewnieniu funkcjonalności, bezpieczeństwa i wygody dla ich użytkowników.

W naszej ofercie znajduje się również utrzymanie pasów drogowych. Sprawujemy pieczę nad odpowiednim przygotowaniem gleby, wyrównaniem terenu, sadzeniem roślin i ich pielęgnacją. Dążymy do stworzenia atrakcyjnej i funkcjonalnego obszaru, który będzie odpowiednio wyglądać i dostarczać korzyści środowiskowych. Zielone pasy zieleni przy drodze poprawiają estetykę krajobrazu i tworzą przyjemne otoczenie dla kierowców i pieszych. Istotne jest jednak, aby regularnie o nie dbać. Niezadbane drzewa i krzewy w okolicach jezdni mogą doprowadzić to zmniejszenia widoczności a tym samym przyczynić się do powstania niebezpiecznych sytuacji na drodze. 

Zajmujemy się humusowaniem terenu płaskiego (jak i skarp), które polega na dodawaniu humusu (lub innych materii organicznych) do gleby, aby poprawić jej jakość. Humus jest naturalnie występującym składnikiem gleby, powstającym w wyniku rozkładu materii organicznej, takiej jak liście, trawa czy resztki łodyg, który jest bardzo ważny dla zdrowia roślin, ponieważ zawiera składniki odżywcze, niezbędne do ich wzrostu i rozwoju.

Częścią naszej pracy jest także wycinanie drzew oraz podcinanie gałęzi. Jest to niezwykle istotne, ponieważ chorobliwe lub słabe drzewa stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa mieszkańców. Wycinanie drzew może być również konieczne, aby umożliwić rozbudowę infrastruktury miejskiej, takiej jak budowa nowych dróg, mostów czy budynków. Po wycince drzewa przystępujemy do frezowania pnia, aby usunąć jego wszelkie pozostałości a tym samym zapewnić bezpieczeństwo i estetyczny wygląd terenu. 

Dysponujemy flotą pojazdów i narzędziami niezbędnymi do wykonywania oferowanych usług. Zajmujemy się również ścinaniem drzew oraz ich transportem. 

W naszej ofercie znajdują się ponadto usługi z wykorzystaniem podnośnika koszowego, który umożliwia nam prace na wysokości. W ten sposób oferujemy podcinanie gałęzi, mycie okien w wysokich budynkach, montaż banerów i reklam, serwis oświetlenia, naprawy dachów i rynien. 

Masz jakieś pytania?
Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów!
Przycisk zobacz więcej

Nasze ostatnie prace

Pielęgnacja obszarów zieleni w Brzeszczach i okolicach. Zobacz nasze ostatnie wykonane prace!
Zobacz więcej
envelopegraduation-hatphone-handsetmap-markerhourglassthumbs-upcrossmenuchevron-down