Poziome logo firmy pielęgnacja terenów zieleni

Usługi ogrodnicze

Przycisk zobacz więcej ze strzałką w dół

Co oferujemy?

Jesteśmy w stanie zapewnić swoim klientom usługi ogrodnicze na najwyższym poziomie, a także dostarczać im wiedzy i porad. Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozwól pomóc sobie w utrzymaniu Twojego terenu zielonego w najlepszym stanie.
Czyszczenie działek pod inwestycje

Czyszczenie działek pod inwestycje

Celem czyszczenia jest stworzenie płaskiej i czystej powierzchni, która będzie gotowa do wznoszenia budynków.
Utrzymanie parków i pielęgnacja terenów zieleni

Utrzymanie parków

Usługa obejmuje sadzenie oraz pielęgnowanie drzew, krzewów i kwiatów, nakładanie nawozu, walkę z chwastami, przycinanie roślin oraz nawadnianie i czyszczenie terenu.
Frezowanie pnia drzewa

Wycinka drzew

Zajmujemy się wycinką drzew, frezowaniem pni oraz rębkowaniem gałęzi. Oferujemy wycinanie drzew na pasach drogowych z zachowaniem najwyższych środków ostrożności.
Usługi podnośnikiem koszowym prace na wysokościach

Usługi podnośnikiem koszowym

Świadczymy usługi z wykorzystaniem podnośnika koszowego, który umożliwia prace na wysokościach.
Usługi koparką

Humusowanie terenu

Humusowanie poprawia warunki uprawy i przyczynia się do polepszenia jakości i zdrowia plonów. Oferujemy usługi humusowania terenu płaskiego, jak i skarp.
Sadzenie drzew i kwiatów

Sadzenie drzew na pasach drogowych

Sadzenie drzew na pasach drogowych to doskonały sposób na poprawę walorów krajobrazowych otoczenia oraz polepszenie warunków mikroklimatycznych.
Koszenie trawników

Koszenie trawników miejskich

Zajmujemy się koszeniem trawników miejskich, dbając o zachowanie estetycznego wyglądu przestrzeni publicznej i zapewnienie zdrowego rozwoju trawnika.

Usługi ogrodnicze

Świadczymy usługi ogrodnicze na terenie gminy Brzeszcze oraz pobliskich miejscowości od 1993 roku. Przez ten czas zdobyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które czynią nas specjalistami w pielęgnacji obszarów zieleni. Podczas naszej pracy skupiamy się na określonych czynnikach, dzięki którym spełniamy założone cele i oczekiwania naszych klientów:

1 Kompetencja i doświadczenie

Jesteśmy zespołem z 30-letnim doświadczeniem w branży ogrodniczej. Wiele czynności weszło nam w krew podczas zleceń realizowanych dla naszych klientów. Pomimo to, do każdej pracy podchodzimy indywidualnie i cechujemy się otwartością na nowe i innowacyjne projekty.

2 Dbałość o jakość

Świadczymy usługi z najwyższą starannością i precyzją, z zachowaniem najlepszych praktyk i standardów branży. Działając na rynku przez wiele lat, nabyliśmy niezbędną wiedzę, która pozwala nam zwracać uwagę na najmniejsze szczegóły, a to właśnie one są kluczem do prawidłowego wykonania usługi.

3 Dostępność

Działamy na terenie gminy Brzeszcze oraz pobliskich miejscowości położonych w granicach do 100 km w zależności od zlecenia lub przetargu. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:00. Zawsze w miarę możliwości staramy się dostosować do harmonogramu klienta. 

4 Otwartość na sugestie i uwagi

Pomimo 30-letniego doświadczenia nie przestajemy uczyć się nowych rzeczy i poszerzać wiedzy. Usługi ogrodnicze to branża, w której pewne elementy ewoluują, a my dążymy do tego, by nad tymi zmianami nadążać. 

Dlaczego profesjonalne usługi ogrodnicze są tak istotne?

Nie musimy chyba przekonywać do tego, że spędzanie czasu w zadbanym i wypielęgnowanym terenie zieleni ma w sobie mnóstwo zalet. Tereny zielone i zadbane parki nie tylko po prostu cieszą oko, ale również są ważnym miejscem rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców miasta, którzy często żyją w ciągłym natłoku hałasu i zanieczyszczenia.

Wiemy, że nasze działanie ma sens, ponieważ pomaga w utrzymaniu i poprawianiu wyglądu całych gmin, co z kolei może przyciągać turystów i inwestorów. Zadbane i zielone otoczenie wpływa na wzrost wartości nieruchomości, co jest korzystne zarówno dla władz miast oraz wsi, jak i dla samych właścicieli i mieszkańców.

Ponadto tereny zielone stanowią ważną przestrzeń dla spotkań i integracji społeczności. W słoneczne dni całe rodziny cieszą się z dobrodziejstw natury, a dzięki naszemu zaangażowaniu w wykonywaną pracę, mogą korzystać z nich również na miejskich podwórkach. 

Usługi ogrodnicze Brzeszcze

Masz jakieś pytania?

Nie jesteś pewien niektórych kwestii lub nie znajdujesz odpowiedzi na jedno z Twoich pytań? Zapraszamy do kontaktu! Rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Wybierz dogodny dla siebie sposób kontaktu: telefoniczny lub mailowy. Dodatkowo na stronie kontaktowej widnieje formularz, który jeszcze bardziej ułatwia kontakt dla zabieganych klientów. Zachęcamy do skorzystania! Odpowiemy jak najszybciej.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. 

Skontaktuj się z nami
Przycisk zobacz więcej
envelopephone-handsetphonemap-markercrossmenuchevron-down