Poziome logo firmy pielęgnacja terenów zieleni

Utrzymanie parków

Opis usługi

Parki są niezmiernie istotnym elementem życia mieszkańców, ponieważ poprawiają estetykę miasta, dostarczając zielonych przestrzeni i krajobrazów. Zapewniają miejsce do uprawiania sportu, rekreacji i wypoczynku na świeżym powietrzu, co ma pozytywny wpływ na zdrowie. Spędzanie czasu na łonie natury pomaga w redukcji stresu i poprawie samopoczucia. Ponadto parki odgrywają ważną rolę w poprawie jakości powietrza, ponieważ rośliny absorbują szkodliwe substancje i emitują tlen. Parki zachowują także różnorodność biologiczną, zapewniając schronienie dla różnych gatunków zwierząt.

Dla zachowania tych wszystkich korzyści, ważna jest regularna pielęgnacja obszarów parkowych. Brak pielęgnacji parku może powodować jego degradację, a to z kolei prowadzi do spadku zainteresowania i zaangażowania mieszkańców i pogorszenia jakości życia.

Utrzymanie parków

Zajmujemy się utrzymaniem parków na terenie gminy Brzeszcze oraz pobliskich miejscowości. Usługa polega na regularnym wykonywaniu serii czynności, w celu utrzymania atrakcyjnego wyglądu i zdrowego rozwoju roślin. Obejmuje to:

  1. Sadzenie i pielęgnowanie: sadzimy nowe rośliny i pielęgnujemy już istniejące, aby zapewnić zdrowy rozwój i atrakcyjny wygląd kwietników i parków.
  2. Nakładanie nawozu: korzystamy z wysokiej jakości nawozów, które gwarantują roślinom odpowiednie składniki odżywcze do rozwoju.
  3. Walka z chwastami: usuwamy chwasty, aby zapobiec ich rozwojowi i szkodliwemu oddziaływaniu na pozostałą roślinność.
  4. Przycinanie i formowanie roślin: przycinamy oraz formujemy kwiaty, krzewy i drzewa, aby zapobiec nadmiernemu rozrostowi. Podcinanie korzystanie wpływa na zdrowie oraz uatrakcyjnia wygląd.
  5. Oczyszczanie terenu: usuwamy śmieci i odpady z kwietników i parków, dla zachowania czystości i porządku.
  6. Nawadnianie: nawadniamy, zwłaszcza w okresie suszy.

Dokładamy wszelkich starań do estetycznego utrzymania kwietników i parków, po to, by mieszkańcy miasta mogli cieszyć się ich atrakcyjnym wyglądem.

Zakres usługi

  • utrzymanie parków
  • utrzymanie kwietników
Zobacz nasze ostatnie realizcjePrzycisk zobacz więcej
Mamy 30 lat doświadczenia 
Zamiłowanie do pielęgnacji terenów zieleni jest podstawą naszej działalności. Nasze działania są oparte na uczciwości, rzetelności i zaangażowaniu, a doświadczeni pracownicy zapewniają wysoką jakość usług.
envelopephone-handsetmap-markercrossmenuchevron-down