Poziome logo firmy pielęgnacja terenów zieleni

Humusowanie terenu

Opis usługi

Humusowanie terenu

Oferujemy usługi humusowania terenu płaskiego, jak i skarp na terenie gminy Brzeszcze oraz pobliskich miejscowości. Dysponujemy odpowiednią flotą pojazdów oraz zespołem wykwalifikowanych pracowników, aby zapewnić szybkie i precyzyjne wykonanie usługi.

Humusowanie terenu polega na dodawaniu materii organicznych (takich jak kompost, obornik lub mulcz) do gleby, aby poprawić jej jakość i strukturę. Celem humusowania jest zwiększenie zawartości humusu w glebie, co wpływa na wzrost jej zdolności do retencji wody, uwalniania składników odżywczych dla roślin i poprawy jej struktury, co z kolei umożliwia łatwiejsze korzeniowanie roślin.

Humusowanie jest szczególnie ważne w przypadku gleb o niskiej jakości, takich jak gleby piaszczyste lub kwaśne. Humusowanie poprawia warunki uprawy i przyczynia się do polepszenia jakości i zdrowia plonów.

Zakres usługi

  • humusowanie terenu płaskiego
  • humusowanie skarp
Zobacz nasze ostatnie realizcjePrzycisk zobacz więcej
Mamy 30 lat doświadczenia 
Zamiłowanie do pielęgnacji terenów zieleni jest podstawą naszej działalności. Nasze działania są oparte na uczciwości, rzetelności i zaangażowaniu, a doświadczeni pracownicy zapewniają wysoką jakość usług.
envelopephone-handsetmap-markercrossmenuchevron-down