Poziome logo firmy pielęgnacja terenów zieleni

Ostatnie projekty

Przycisk zobacz więcej ze strzałką w dół

Zobacz nasze ostatnie projekty

Świadczymy kompleksowane usługi związane z utrzymaniem obszarów zieleni na terenie miast. Nasza praca polega na regularnym konserwowaniu parków, wycinaniu oraz sadzeniu drzew czy koszeniu i zakładaniu trawników. Dysponujemy flotą pojazdów i narzędziami niezbędnymi do prac ogrodowych.

Ostatnie projekty

wszystkie zdjęcia
utrzymanie obszarów zieleni
Wycinanie drzew
prace na wysokości
Doświadczenie
Istniejemy na rynku od 1993 roku
Jakość
Wysoka jakość wykonywanych usług
Atrakcyjna Cena
Gwarantujemy uczciwą wycenę

Utrzymanie obszarów zieleni

Zajmujemy się utrzymaniem obszarów zieleni w miastach od 1993 roku. Przez ten czas nabyliśmy niezbędne doświadczenie, które pomaga nam w świadczeniu usług ogrodniczych na najwyższym poziomie oraz gwarantuje satysfakcję klienta. Nasze usługi świadczymy na terenie gminy Brzeszcze oraz miejscowości oddalonych do około 100 km. Na gamę naszych usług składa się:
Utrzymanie obszarów zieleni ostatnie projekty
 • Pielęgnacja parków i kwietników
  Utrzymanie parków i kwietników jest ważne dla zapewnienia atrakcyjnego wyglądu i dobrej jakości środowiska mieszkańcom miasta oraz przyjezdnym. Zajmujemy się sadzeniem nowych roślin i pielęgnowaniem już istniejących. Walczymy z chwastami, aby nasza pielęgnacja nie szła na marne. Przycinamy i formujemy rośliny, by zapobiec nadmiernemu rozrostowi i zachować ich atrakcyjny wygląd. Kolejnym istotnym elementem jest oczyszczanie terenu. Wiadomo, że śmieci negatywnie wpływają nie tylko na sam krajobraz, ale przede wszystkim na prawidłowy wzrost roślin. Dbamy zatem o regularne usuwanie śmieci i odpadów. Co więcej, w okresie suszy, nawadniamy obszary terenów zieleni w miastach, aby zapewnić roślinom odpowiednią ilość wody do rozwoju.
 • Przycinanie i formowanie krzewów
  Przycinamy i formujemy krzewy, nadając im odpowiedni kształt. Regularne przycinanie i formowanie krzewów prowadzi do ich zagęszczenia, co dodaje pozytywnego, dekoracyjnego efektu. Tym samym usuwamy chore i zdeformowane gałęzie, co pozwala roślinie skoncentrować swoją energię na zdrowym i silnym wzroście. Zatem regularne przycinanie pomaga utrzymać krzewy w dobrej kondycji. Ponadto nasze działanie pomaga utrzymać ład i porządek w parkach czy kwietnikach, co jest ważne zarówno dla wyglądu, jak i bezpieczeństwa.
 • Zakładanie oraz koszenie trawników w miastach
  Wypielęgnowane trawniki zarówno jak parki i kwietniki są ważnym elementem na mapie każdego miasta, ponieważ zielenią przestrzeń i dodają estetyki wśród betonowych budynków. Posiadają ponadto wiele zalet środowiskowych, jako że stanowią naturalne siedlisko dla wielu gatunków roślin i zwierząt. Zadbany trawnik w słoneczne dni zachęca do piknikowania lub aktywnego spędzania czasu ze znajomymi i rodziną.
 • Sadzenie, pielęgnacja i wycinanie drzew w pasach drogowych
  Dbamy o kompleksowe utrzymanie obszarów zielni na pasach drogowych, od sadzenia drzew przez pielęgnację, przycinanie gałęzi oraz wycinanie chorych i starych drzew lub takich, które stanowią zagrożenie dla użytkowników drogi. Wycinanie drzewa na pasie drogowym jest ważne, aby zapewnić bezpieczeństwo i płynność ruchu, ale należy to robić w sposób odpowiedzialny. Przy wykonywaniu usługi zachowujemy wszelkie środki ostrożności, ponadto po ścięciu drzewa zajmujemy się oczyszczeniem terenu z jego resztek -  frezujemy pień lub rozdrabniamy gałęzie. Przykładamy uwagę do odpowiedniego postępowania z odpadami drzewnymi.
 • Humusowanie gleby
  Zdarza się, że pomimo silnych starań rośliny nie chcą rosnąć w określonych miejscach. Winna może być tutaj nieodpowiednia lub niesprzyjająca wzrostowi gleba. Z tego względu świadczymy usługi humusowania, którego celem jest zwiększenie wartości odżywczych gleby oraz możliwości uwalniania tych wartości dla roślin. Humusowanie poprawia strukturę terenu zieleni co umożliwia łatwiejsze korzeniowanie roślin. Jest to proces szczególnie ważny w przypadku gleb o niskiej jakości, takich jak gleby piaszczyste lub kwaśne.
 • Usługi podnośnikiem koszowym 
  W naszej ofercie znajdują się także usługi podnośnikiem koszowym, który umożliwia nam prace na wysokościach. Ułatwia w dużej mierze podcinanie gałęzi wysokich drzew czy też prace związane z montażem banerów i reklam, naprawą oświetlenia zewnętrznego, myciem okien, naprawą dachów i rynien oraz malowaniem elewacji.

Nasze usługi

Sprawdź nasz szeroki wachlarz usług! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie a nasze wieloletnie doświadczenie pomaga w profesjonalnym i sprawnym wykonaniu zlecenia.
Zobacz wszystkie usługi

Masz jakieś pytania?

Szukasz firmy zajmującej się utrzymaniem obszarów zieleni miejskiej w Brzeszczach lub okolicach?

Zapraszamy do kontaktu! Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Skontaktuj się z nami
Przycisk zobacz więcej
envelopetagphone-handsetphonemap-markerhourglassthumbs-upcrossmenuchevron-down